Cud ochrony

Wspaniały jest mój Pan Jezus Chrystus za okazaną łaskę bożą ze okazał wielki cud ochrony i zachował mnie przy życiu. Pan Bóg nie dopuścił do tragicznego wypadku drogowego.

Jako osoba niepełnosprawna pracowałam w jednym zakładzie Spółdzielni Inwalidzkiej. Zakład organizował dla swoich pracowników wyjazdy na turnus rehabilitacyjny. Autokarem wracałam z turnusu do domu. Miejsce w którym siedziałam w autokarze było widoczne co dzieje się na drodze. Siedziałam w drugim rzędzie po prawej stronie autobusu.

Było to miejsce 33 km od miejsca zamieszkania. Widziałam przez duże przednie okno autobusu jak kierowcy jeżdżą po drogach. Podroż była spokojna. Nagle obserwując przez okno widziałam, ze na poboczu stoi mniejszy samochód i kierowcę ze coś naprawiał w samochodzie.

Autokar ten w którym jechałam jechał za dużym samochodem z plandeką. Przedni samochód ominął stojącego na poboczu mniejszego samochodu. I ten duży samochód jechał, skręcając na lewą stronę i szybko zjechał na prawą stronę by dopuścić z naprzeciwka wjeżdżającego dużego autokaru.

Natomiast ten autokar w którym jechałam jechał za dużym samochodem z plandeką. Z przerażeniem widząc tę tragiczną sytuację już widziałam ze nadchodzi tragiczny wypadek w postaci czołowego zderzenia obu autokarów. Moje oczy szeroko otwarły. W tym czasie pomyślałam ze „no to już koniec” Byłam spokojna i na tyle przygotowana ze nawet w ostatniej chwili godziłam się na śmierć jeśli to jest wolą bożą.

W tej sytuacji nagle zaczęło coś się dziać. W ostatniej chwili kierowca mego autokaru gwałtownie zahamował i zatrzymał się. Natomiast z naprzeciwka autokar szybko skręcił i zjechał na lewą stronę poboczu, gwałtownie zatrzymał się, ze autokar przechylił się na lewa stronę i o mało nie przewrócił się.

Jakże to było zdziwienie ze tak zakończyło się pomyślnie nie dopuszczając do wielkiej tragedii. Wiedziałam ze to była Boża pomoc i ochrona mojego Pana Jezusa Chrystusa.

Jakże byłam wdzięczna Bogu ze zachował nas w pełnym autokarze przy życiu.
Pisze w Słowie Bożym

Psalm 121 werset 2
Pomoc moja jest od Pana …

Psalm 121 werset 7
Pan strzec się będzie od wszelkiego zła …

Psalm 41 werset 3
Pan ustrzeże go i zachowa przy życiu …

Dziękuję Bogu ze mój zbawiciel uratował mnie od wszelkiego złego.

 

Dzięki Bogu.

 

Wierna szansa

 

Poniżej jest podany link do kliknięcia. Gdy otworzy się główna strona to znowu kliknij na język polski.

Zapraszam? Zobacz? Posłuchaj?

Zapoznaj się głębszą nauką Słowa Bożego. Kliknij w link.

http://www.wordofgod.gr/Main.aspx?lang=pl

 

 

Reklamy

Posted on 10/08/2007, in Cud ochrony, Świadectwo and tagged , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: